1
3
4
5

Zdrowy sposób na szczupłą sylwetkę – Slim Food

Slim Food można określić jako rewolucję w odchudzaniu. Podczas gdy większość osób próbuje walczyć z otyłością, przez głodzenie się, lub usuwanie z diety pewnych składników odżywczych, Slim Food stawia na zupełnie inne podejście.

Na czym polega ta metoda odchudzania?

Osoby będące na diecie często mają problem z ustaleniem sobie jadłospisu i trzymaniem się go – jest to szczególnie trudne, gdy mamy mało czasu i jesteśmy w pracy. Pośpiech, stres i uczucie głodu sprawiają, że odchodzimy od naszego planu diety i wracamy do poprzedniej wagi. Pomyśl sobie, jak proste byłoby stosowanie diety, na której masz dokładnie określone to, co możesz zjeść i kiedy powinieneś zjeść kolejny posiłek. Taką filozofię przyjęli twórcy ciastek Slim Food, które dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych, chronią przed utratą masy mięśniowej i przede wszystkim, pozwalają na szybką utratę wagi.

Slim Food to ciastka bez węglowodanów prostych, które zjada się w takich odstępach czasu, by nie pojawiało się uczucie głodu. Ich dużym plusem jest to, że aby je zjeść, nie trzeba odchodzić od biurka, ani polować na zdrowe produkty w sklepach. Po prostu zamawiasz je w sklepie internetowym i następnie możesz je nosić zawsze ze sobą.

Dlaczego Slim Food jest tak skuteczne?

Slim Food są wypiekane ze zdrowych składników, takich, jak ciecierzyca, soczewica, oleje tłoczone na zimno, spirulina i inne superfoods, migdały, orzechy włoskie i przyprawy. Taki skład zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze i błonnik. Ciastka powinno się jeść przez 6 dni w tygodniu, natomiast jednego dnia, zastępujemy je lekkostrawnymi posiłkami. Slim Food popija się dużą ilością wody, co dodatkowo zmniejsza uczucie głodu i przyśpiesza usuwanie z organizmu szkodliwych substancji.

Czy Slim Food można stosować jako uzupełnienie zwykłej diety?

Ciastka Slim Food można traktować zarówno jako główny element diety, jak i jako jej uzupełnienie. Ze względu na niewielką ilość węglowodanów prostych, a także bogactwo minerałów i witamin, będą stanowiły dobre uzupełnienie diety. Możesz je mieć zawsze przy sobie, by nie ulec pokusie zjedzenia czegoś mniej wartościowego, gdy poczujesz silny głód.